Shuttel Services

Logo van Shuttel Services laadpas
 
Details
Shuttel services is onderdeel van het door Coolblue overgenomen Servicehouse. Zij bieden een gratis aan te vragen laadpas voor particulieren en ondernemers, waar een ID op vermeld staat dat begint met de letters 'NLSHO'. Shuttel Services biedt geen smartphone app aan in de Apple Appstore of Google Playstore. Er is ook een Shuttel BV die een eigen zakelijke laaddruppels uitgeeft. Deze hebben een ID dat begint met de letters 'NL-SHU'. Zij hebben ook een Shuttel app. Deze app is niet te gebruiken voor de laadpas van Shuttel Services.

Algemene website: Shuttel Services
 
Land van uitgifte
Nederland
Bestelbaar
Nederland
Ondersteunde landen
Nederland
>80% dekking in
Nederland
 
Laadkaart
Aanvraagformulier
 
 
Abonnementsvorm
Gratis aan te vragen, geen maandelijkse kosten.
Tarieven
€0,60/kWh AC, €0,97/kWh DC met enkele uitzonderingen. Starttarief €0,61/sessie.
Gemiddelde prijs per 200kWh*
€ 120,12 (Op basis 200 kWh)
 
Pluspunten
Vaste tarieven
Minpunten
De prijzen bij Ionity en in het buitenland zijn niet gespecificeerd en er is ook geen geografische kaart met ondersteunde laadpunten. Het gebruik van dezelfde logo en merknaam voor verschillende producten en diensten door Shuttel is verwarrend.
Laadadvies
De pas werkt op elke laadpaal in Nederland en op ongeveer de helft van de laadpunten in Europa. Omdat er geen kaart van de buitenlandse laadpunten is, kan gebruik in het buitenland gokken zijn. Je kunt niet controleren of de laadpas op jouw laadpaal geaccepteerd wordt. Gebruik in het buitenland wordt daarom afgeraden.
Deze pas heeft helaas geen ondersteuning voor &Charge
 
Klantenservice
Openingstijden
24x7
Telefoonnummer
Telefoonnummer internationaal
 
Europese netwerken
E-clearing
Alle NL laadpalen
Vakantie laadpas
Snelladen
Shell-Recharge Fastned Ionity Allego Vattenfall Total
Groene stroom
Opladen met
Sleutelhanger
 
Apps
 
5 maanden geleden voor het laatst bijgewerkt